ADDRESS

Kraków
Brzozsowa 65/98a

Jaka kasa fiskalna będzie najlepsza dla przedsiębiorstwa – mobilna czy stacjonarna

Obowiązek posiadania kasy fiskalnej dotyczy wielu przedsiębiorców działających we wszystkich sektorach gospodarki. Rządowe plany zakładają, że od przyszłego roku (lub ewentualnie później) do rozliczania się za pośrednictwem kasy fiskalnej będą zobowiązane wszystkie podmioty gospodarcze, a nie tylko te, które przekroczyły ustaloną wartość rocznego dochodu.

Może się więc okazać, że już wkrótce przed dylematem wyboru odpowiedniej kasy staną również osoby, które jak dotąd się nad tym nie zastanawiały. Pomocą dla nich wskazówki mogą one znaleźć pod następującym linkiem –  www.itludek.pl/kasy-fiskalne. W ofercie tej znajduje się wiele kas, zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych.

Kasy stacjonarne.

Kasy stacjonarne przeznaczone są do różnego rodzaju punktów usługowych i handlowych, zarówno tych mniejszych, jak i bardziej rozbudowanych. Duży wybór oraz różnorodne możliwości i opcje kas stacjonarnych pozwalają na dobór ich do konkretnych oczekiwań. Istnieją bowiem urządzenia dedykowane specjalnie dla sklepów, jak i bardziej zaawansowane kasy przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy chcą połączyć wystawianie rachunków z kontrolowaniem stanów magazynowych.

Kasy mobilne.

Nowoczesne kasy mobilne o niewielkich rozmiarach to rozwiązanie dla przedsiębiorców oraz pracowników będących w ciągłym ruchu: kierowców taksówek, kelnerów, sprzedawców na targach oraz przenośnych stoiskach. Kasy takie przydają się również w dużych sklepach, które odwiedzają tłumy turystów (na przykład w okresie świątecznym). Możliwość rozliczenia ich właściwie w każdym miejscu sklepu może okazać się bardzo wygodne zarówno dla sprzedawców, jak i kupujących.