ADDRESS

Kraków
Brzozsowa 65/98a

Inwestycja w srebro w kontraktach terminowych

Większość osób chcąc inwestować w srebro szuka najkorzystniejszych miejsc, gdzie cena srebra jest atrakcyjna. https://www.mennicaskarbowa.pl/Skup-metali-szlachetnych-cabout-pol-14.html pod tym względem jest bardzo korzystnym miejscem. Jednocześnie warto pamiętać, że to nie jedyna możliwość inwestycji w srebro. Cena tego kruszcu jest niższa niż złota, więc chcąc zainwestować większe sumy trzeba być gotowym na konieczność przechowywania większej ilości kruszcu.

Alternatywne inwestycje

Nie trzeba dzisiaj kupować tego kruszcu, żeby móc inwestować w srebro. Cena jego jest zachęcająca dla wielu osób, jednocześnie żeby zarabiać na złocie fizycznym myśli z reguły się o inwestycjach długoterminowych. Alternatywą są inwestycje w kontrakty terminowe:

  • Nie trzeba kupować fizycznie srebra, dzięki temu broker nie pobiera prowizji za srebro. Cena jego nie jest mocno zwiększana, ponieważ spread jest z reguły niski.

 

  • Nie trzeba szukać klientów, lub skupów srebra. Dzięki temu gdy cena srebra osiągnie satysfakcjonujący poziom po prostu zamyka się kontrakt, jest to rozwiązanie znacznie szybsze.

 

  • Nie traci się w momencie sprzedaży. Skupy srebra z reguły mają marzę w okolicach 3% (chociaż można znaleźć miejsca, gdzie jest ona znacznie wyższa). Natomiast zamykając kontrakt terminowy cena srebra się nie zmienia.

 

  • Nie ma konieczności czekania aż srebro dotrze do Ciebie (gdy zamawiasz je online), albo nie trzeba po nie jeździć w przypadku kupowania go samodzielnie. Jest to rozwiązanie znacznie wygodniejsze, dzięki któremu można inwestować w srebro siedząc przed komputerem.

 

Jednocześnie niezależnie jaka jest cena srebra trzeba pamiętać, że jest to rozwiązanie dal inwestorów. Jeżeli ktoś chce zabezpieczyć swój majątek to powinien zainteresować się srebrem fizycznym.