ADDRESS

Kraków
Brzozsowa 65/98a

Gdzie w Krakowie szukać informacji o dotacjach unijnych?

 

Obok pieniędzy unijnych, dotacje na założenie firmy z Urzędu Pracy w Krakowie są najczęściej drugą opcją wybieraną przez młodych przedsiębiorców. Fundusz Pracy zasilany jest z comiesięcznych składek przelewanych przez pracowników do ZUS-u. Pieniądze te przeznaczane są na walkę z bezrobociem, szkolenia pracowników itp.

 

Ta firma – link – przyjmie twój wniosek. Dotacje unijne cieszą się wielkim zainteresowaniem jednak nie wszyscy wiedzą, że posiadają możliwość jednorazowego ubiegania się o dofinansowanie unijne w kwocie aż 40 tys. zł. Jak uzyskać dotacje na założenie firmy w miastach takich jak Kraków? To bardzo proste: w dużych aglomeracjach Polski znajdziesz punkty informacyjne, a w nim ekspertów, którzy odpowiedzą ci na wszystkie pytania, możesz odwiedzić stronę internetową przygotowaną przez Ministerstwo Rozwoju, na której znajdziesz wiele informacji- dotacje unijne stoją przed Tobą otworem.

 

Jak poprawiła się jakość życia dzięki środkom?

 

  1. Zmodernizowano drogi oraz chodniki.
  2. Poprawił się komfort w Polskich szkołach.
  3. Pojawiły się kampanie namawiające do zdrowego odżywiania się.
  4. Zaczęto bardziej przyglądać się środowisku.
  5. Można swobodnie poruszać się między państwami członkowskimi.

 

Dotacje unijne w Krakowie stoją przed Tobą otworem.

 

Dotacje unijne zrobiły wiele dobrego dla mieszkańców Polski jak i innych państw członkowskich. Dowiedz się więcej na stronach internetowych funduszu europejskiego.