ADDRESS

Kraków
Brzozsowa 65/98a

Czy klinika medycyny estetycznej to biznes z przyszłością?

Rynek medycyny estetycznej rozrasta się, zaś kliniki przyciągają coraz więcej klientów zainteresowanych poprawą wyglądu. Przed wyborem gabinetu należy dokładnie sprawdzić kompetencje i doświadczenie lekarzy oraz czy salon korzysta z najwyższej jakości sprzętu medycznego tak jak jest to w profesjonalnej klinice.

Dobre kliniki medycyny estetycznej jak przykład tu link , korzystają z najnowszych technologii, zaś najlepszy sprzęt jest bardzo kosztowny. Warto poczytać na forach lekarskich lub w gazetach medycyny estetycznej o tym jaki sprzęt wybrać do nowej kliniki.

W ciągu najbliższych 12 miesięcy z nieinwazyjnego zabiegu upiększającego zamierza skorzystać ponad pół miliona Polaków, bez wątpienia – ten biznes ma przyszłość , statystyki będą rosły cały czas. Najwięcej respondentów, planujących wizytę w klinice urody pochodzi z regionu środkowo-zachodniej i północno-wschodniej Polski, właśnie tam warto zastanowić się nad otwarciem kliniki czy gabinetu medycyny estetycznej.

Wizytę w salonach medycyny estetycznej planują głównie kobiety, które stanowią prawie 90 proc. osób zainteresowanych zabiegami przeciwdziałającymi efektom starzenia się skóry i póki co to właśnie w kierunku płci pięknej należy kierować zabiegi.

Koszty zabiegów jak wiadomo wahają się od kilkuset do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Koszty uzależnione są od preferowanej metody oraz partii i obszaru ciała, które klientki chcą poprawić, nic dziwnego że są skore do wydawania majątku, one dobrze wiedzą, że jak cię widzą tak cię piszą. Najczęściej decydują się póki co na wygładzenie zmarszczek twarzy przy użyciu botoksu – Źródłem finansowania kuracji z zakresu medycyny estetycznej obok bieżących środków i oszczędności są też bankowe kredyty, klienci są skłonni do poświęceń jeśli chodzi o ich nienaganny wygląd. Kobiety częściej zaciągają kredyt oraz lepiej niż mężczyźni, przestrzegają terminowego regulowania zobowiązań finansowych. W grupie wiekowej między 32 a 46 rokiem życia średnia terminowa spłacalność kredytu sięga prawie 86 proc. Przeterminowane kredyty, wśród kobiet z tej grupy wiekowej wynoszą 12 proc., podczas gdy odpowiednio u mężczyzn jest to o 4 punkty procentowe więcej.

Trzeba cały czas uświadamiać klientom, że najważniejsze, aby o swoją urodę zadbać zawczasu, nie czekać aż pojawi się problem. Zdrowa dieta, odpowiednie nawilżenie skóry, kremy z filtrem UV chronią skórę, pozwalają dłużej cieszyć się pięknym wyglądem i opóźniają oznaki starzenia się.